Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/catalog/model/tool/image.php on line 39Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/system/library/image.php on line 11Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/catalog/model/tool/image.php on line 39Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/system/library/image.php on line 11Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/catalog/model/tool/image.php on line 39Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/system/library/image.php on line 11Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/catalog/model/tool/image.php on line 39Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/system/library/image.php on line 11 Готуємо руку до письма 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень. В.Федієнко. - купить оптом в Украине
Рус | Укр
0
Каталог
Щетка 2хсторон.для чистки очков 7*2см, пластик
Код товара: D9/км

Цена за шт: 16.46 грн

Кол-во:
16.46 грн
Купить
Готуємо руку до письма 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень.  В.Федієнко.
  • Готуємо руку до письма 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень.  В.Федієнко.
  • Готуємо руку до письма 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень.  В.Федієнко.

Готуємо руку до письма 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень. В.Федієнко.

  • Модель: 294642
  • Наличие: Есть в наличии
  • Цена за шт:

    51.16 грн.

51.16 грн.

В корзину
В ящике - 25 шт. В одной упаковке - 1 шт. Минимальный заказ - 1 упаковка.
Цена за 1 шт. - 51.16 грн.

Посібники серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників. Скомпонований за заняттями навчальний матеріал вичерпно охоплює обсяг умінь та знань, рекомендований дитині для засвоєння впродовж навчального року. Посібники серії однаково ефективно можуть бути використані як для індивідуальних занять, так і для колективної роботи з дітьми у дошкільних навчально-виховних закладах. Головна мета цього посібника— підготувати малюка та його руку до оволодіння письмом за допомогою найсучасніших методик та комплексу спеціально дібраних вправ. Ці вправи допоможуть зміцнити ще слабкі в такому віці м’язи кисті і пальчиків малюка, нададуть їм злагодженості і скоординованості, розвинуть м’язову пам’ять руки. Для цього дитині пропонуються різноманітні вправи на обведення та побудову різних фігур і графічних елементів, їх штрихування та розфарбовування. Тут також наведено вправи з написання фрагментів букв — як друкованих, так і каліграфічних. 21 х 26 см, м`яка обкл. Школа, Харків, 2014.

Готуємо руку до письма 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень. В.Федієнко. продается оптом с доставкой по всей Украине. Выбрать другую модель можно в разделе малятко оптом в нашем интернет-магазине канцтоваров «Канцмир».

Оставьте свой отзыв
Отправить

Похожие товары: