Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/catalog/model/tool/image.php on line 39Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/system/library/image.php on line 11Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/catalog/model/tool/image.php on line 39Notice: getimagesize(): Read error! in /var/www/admin/www/kancmir.com.ua/system/library/image.php on line 11 Цікава математика 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень. Ю.Волкова, В.Скоромна, В.Федієнко. - купить оптом в Украине
Рус | Укр
0
Каталог
Мыло подарочное "Роза" в коробочке, 31-33см, Ø6,5см
Код товара: 31-33/км

Цена за шт: 33.39 грн

Кол-во:
33.39 грн
Купить
Цікава математика 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень. Ю.Волкова, В.Скоромна, В.Федієнко.
  • Цікава математика 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень. Ю.Волкова, В.Скоромна, В.Федієнко.

Цікава математика 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень. Ю.Волкова, В.Скоромна, В.Федієнко.

  • Модель: 294536
  • Наличие: Есть в наличии
  • Цена за шт:

    51.16 грн.

51.16 грн.

В корзину
В ящике - 25 шт. В одной упаковке - 1 шт. Минимальный заказ - 1 упаковка.
Цена за 1 шт. - 51.16 грн.

Посібники серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників. Скомпонований за заняттями навчальний матеріал вичерпно охоплює обсяг умінь та знань, рекомендований дитині для засвоєння впродовж навчального року. Посібники серії однаково ефективно можуть бути використані як для індивідуальних занять, так і для колективної роботи з дітьми у дошкільних навчально-виховних закладах. Пропонований посібник сприятиме формуванню в дитини певних знань та навичок: лічби в межах десяти, вимірювання предметів за допомогою умовної міри, орієнтування в часі та просторі тощо. Великий формат, м'яка обкл., Школа, Харків, 2014.

Цікава математика 64с, 4 - 6 років. Базовий рівень. Ю.Волкова, В.Скоромна, В.Федієнко. продается оптом с доставкой по всей Украине. Выбрать другую модель можно в разделе малятко оптом в нашем интернет-магазине канцтоваров «Канцмир».

Оставьте свой отзыв
Отправить

Похожие товары: