0
Каталог

Квілінг оптом в Україні

Квілінг - це один з різновидів творчості, в якій основним матеріалом є кольоровий папір. Варто відзначити, що далеко не всі паперові смужки підходять для створення елементів у подібній техніці.

Для паперокручення потрібен якісний папір достатньої щільності. Тільки в такому випадку можна бути впевненим, що смужки накрутяться і не втратять свою форму.

Для квілінгу рекомендується папір, густина якого варіюється в межах від 120 до 140 г/м². Варто зазначити, що занадто тонкий папір також накрутиться, проте виріб буде занадто м'яким і може швидко деформуватися. Папір, щільність якого більше 140 г/м², незручна у використанні, оскільки може застрягти у професійному приладі.

Паперові смужки для квілінгу мають відмінність у наступному:

  • Колір. У продажу можна зустріти широку палітру кольорів: нюдові, яскраві, золотаві тощо.
  • Рівномірне забарвлення. Дуже важливо, щоб папір для квілінгу був однаково фарбований не тільки з обох боків, але і з обох боків.
  • Ширина. Стрічки для квілінгу можуть мати різний розмір. До стандартних можна віднести 1, 2, 3, 5, 7, 10, 15 мм.
  • Довжина. Набір для квілінгу може складатися зі стрічок різної довжини, але найзручнішим розміром є 27-30 см.

Щоб створений витвір виглядав охайно та красиво, слід використовувати папір одного виробника. Для створення оригінальної роботи можна використовувати не тільки кольоровий папір, але й гофрований або, наприклад, картон.

Якісний папір для квілінгу має ряд переваг:

  1. Фактурність. Такі смужки зручніші у використанні, тому що не зісковзують з інструменту.
  2. Висока пластичність.
  3. Фігури з якісного паперу добре тримають форму, що дозволяє створити об'ємні вироби.

Зробити смужки для квілінгу можна самостійно, використавши для цього двосторонній кольоровий папір. Для нарізки можна застосувати звичайні канцелярські ножиці або ножа, заздалегідь зробивши розмітки потрібної ширини за допомогою лінійки. Щоб усі смужки були однаково рівними, виконати розмітку можна у програмі Microsoft Word.

Якщо ви бажаєте купити квіллінг оптом недорого в Україні, то ви на вірному шляху. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент якісних товарів для квілінгу за оптовими цінами.

Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-2 днів, якщо перебуваєте в одному з наступних міст:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Сортування: