0
Каталог

Закладки для книг оптом в Україні

До одним із найкращих винаходів людства можна віднести книгу. З її допомогою можна зберегти вікові знання, відволіктися від повсякденного клопоту, дізнатися нову інформацію.

З моменту появи першої книги, люди використовували різні пристосування, щоб відзначити сторінку, на якій зупинилися. У такий спосіб з'явилася перша закладка для книги.

Раніше зовнішній вигляд закладки був дуже примітивним. Згодом аксесуар стали доповнювати дизайнерським оформленням, що в результаті призвело до широкого розмаїття закладок, здатних задовольнити запити навіть найвибагливішого покупця.

Сьогодні книжкові закладки виготовляються з різних матеріалів. Розглянемо основні їх.

  1. Папір або картон. Основною перевагою такої продукції є доступна вартість. Закладки можуть мати різну форму, розмір, дизайн. Однак пам'ятайте, що цей різновид має обмежений термін служби, через низьку зносостійкість.
  2. Метал. Металеві книжкові закладки вирізняються міцністю, довговічністю. Як правило, вони представлені у вигляді куточка, здатного захистити листи від пошкоджень та забруднень.
  3. Пластик. Такі закладки відрізняються аналогічною міцністю та довговічністю, що й попередній варіант. Однак мають меншу вагу, яскравий дизайн та нижчу вартість.
  4. Полімерні матеріали. Цей різновид книжкових закладок дуже схожий на пластикові, проте може мати додаткові елементи і фігури, що роблять виріб зручнішим і практичнішим у використанні.

Незважаючи на те, що більшість закладок для книг має ідентичний функціонал, виробники прагнуть додати якусь «фішку». Сьогодні у продажу можна зустріти такі типи закладок:

  • Класичний.
  • Магнітні.
  • З «цікавими» кріпленнями.

На що слід звернути увагу під час вибору книжкової закладки?

  1. Матеріал. Чим міцніший матеріал виготовлення, тим довше виріб прослужить. Оптимальним варіантом для школярів – закладки з паперу та пластику. Металеві моделі підходять для тих, хто їх часто планує використовувати.
  2. Ціна. До одним із найдорожчих закладок можна віднести металеві. Полімерні варіанти мають середню вартість, паперові та пластикові – низьку.
  3. Дизайн. Якщо закладка призначена для дитини, краще зупинитися на моделі із зображеннями мультяшних героїв. Стильна закладка в класичному стилі чудово підійде діловій людині.

Вибираючи закладки, варто звернути увагу не стільки на їхній дизайн та вартість, скільки на практичність, адже виріб має ідеально справлятися зі своїм основним завданням. Якщо ви бажаєте купити закладки для книг оптом недорого в Україні, зверніть увагу на асортимент нашого інтернет-магазину!

Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-2 днів, якщо перебуваєте в одному з наступних міст:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Сортування: