0
Каталог

Пастель оптом в Україні

Пастельна крейда виготовляється у вигляді коротких кольорових паличок - це олівці без оправи. Складова такого виробу - це сухий барвистий порошок з домішкою речовин, що скріплюють. Художники малюють циією крейдою по шорсткій поверхні картону або паперу, починаючи жорсткими і закінчуючи м'якими олівцями. У нас можна купити пастель оптом, що допоможе створити безліч неповторних шедеврів із гарною м'якістю фарб та чистим та звучним кольором.

Готовий малюнок краще зберігати від торкань і тертя, оскільки ці фарби легко обсипаються, і зображення після деякого періоду часу може бути зіпсовано. Краще зберігати малюнок під склом, щоб зайвий раз не торкатися витвору мистецтва.

Ми також пропонуємо придбати різнокольорову крейду оптом, за допомогою якої можна створювати витвори на асфальті.

Багато дітей люблять малювати на асфальті влітку, коли тепло і можна вдосталь гуляти на вулиці і паралельно створювати красиві картини. Можна сказати з упевненістю, що кожна дитина в Україні та в усьому світі любить малювати, і багато хто виростає творчими людьми завдяки такому захопленню в дитинстві. Тому завдання батьків допомогти своїм малюкам у розвитку за допомогою ігор, атрибутів для творчості та інших предметів, які роблять життя дитини радісніше та яскравіше!

Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-2 днів, якщо перебуваєте в одному з наступних міст:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Сортування: