0
Каталог

Фотоальбоми оптом в Україні

Перші фотоальбоми з'явилися ще наприкінці ХIХ століття на території Франції, тоді фотографії переросли у справжнє ремесло. На той момент фотокартки мали дуже високу вартість, тому дозволити собі могли тільки дуже забезпечені люди. Для їхнього зберігання та демонстрації були придумані фотоальбоми.

Сьогодні досить складно знайти сім'ю, яка не має сімейного фотоархіву. Альбом із фотографіями не є розкішшю, а скоріше необхідністю зберегти історію сім'ї, дитинства тощо.

Різновиди фотоальбомів за способом кріплення фотографій

  • З кишеньками

    Такий вид фотоальбомів відноситься до найпопулярніших і затребуваних завдяки його простоті у використанні. На кожній сторінці альбому розташовані спеціальні осередки, представлені у вигляді невеликих папок-спайків. У продажу можна зустріти вироби різних форматів, які відрізняються також розміром фотокарток. Є також варіанти без полів та з полями, призначені для текстових коментарів.

  • З магнітними сторінками

    Останні кілька років популярність на цей різновид фотоальбомів стрімко зростає. Зумовлено це тим, що знімки досить просто розташувати та зафіксувати. Кожен лист має захисну прозору плівку, яка «магнітиться» до листа за допомогою статичної електрики. Плівку від'єднують від аркуша паперу, далі розташовують фотографії у потрібному порядку, після чого плівку повертають на колишнє місце. У продажу можна зустріти фотоальбоми з магнітними сторінками різних форматів, - 20*25, 28*30, 30*31 см.

  • З куточками
    Такі фотоальбоми між сторінками мають вставки з пергаментного паперу, щоб фотографії не торкалися один одного, і якомога довше зберегли свій первинний зовнішній вигляд. Кишеньки-куточки слід заздалегідь купити в магазині фототоварів або зробити власноруч, потім приклеїти клеєм або двостороннім скотчем, розташувавши на власний розсуд.

При виборі альбому для фотографій також слід звернути увагу на обкладинку. Важливим є не тільки її зовнішній вигляд, але й якість, тому що від цього залежить тривалість її експлуатації. Найкращим матеріалом для обкладинки фотоальбомів вважається натуральна шкіра, здатна прослужити кілька поколінь. Крім шкіри у продажу можна зустріти обкладинки з тканини, еко-шкіри, картону, що ламінує, пластику і навіть дерева.

Палітурка – це спосіб кріплення листів в єдине ціле. При виборі фотоальбому цей момент також важливо враховувати. Сьогодні можна зустріти проклеєні та прошиті альбоми. Виріб, у якому листи скріплені міцною ниткою, вважається найнадійнішим і довговічнішим, тому відрізняється вищою вартістю.

Дизайн обкладинки фотоальбому також має значення. Якщо виріб призначений для зберігання дитячих фотографій, краще вибрати відповідний дизайн.

Придбати дитячі фотоальбоми оптом в Одесі, Києві, Харкові та інших містах України ви можете, скориставшись пропозицією нашого інтернет-магазину.

Сортування: