0
Каталог

Маркери оптом в Україні

Маркери були винайдені у 60-х роках минулого століття і одразу здобули величезну популярність у всьому світі. З їхньою допомогою можна виділити якусь частину в тексті - речення чи слово, або зробити напис на будь-якій поверхні. Ці найпростіші вироби складаються всього з 3-4-х деталей, але головна частина - це просочений барвником стрижень і фетровий наконечник. У нашому інтернет-магазині можна придбати маркери оптом за низькою ціною. Варто зазначити, що барвник без стороннього запаху, корпус ергономічний і зручний, а також зроблений зі спеціального матеріалу, щоб чорнило не висихало. Крім цього, чорнило на наконечнику і в стрижні не висихатиме протягом 2-х тижнів, якщо залишити виріб у відкритому вигляді, без ковпачка.

Основною характеристикою даного предмета є довжина та яскравість його сліду. Виробники вимірюють довжину однорідної лінії в метрах, і залежить вона від якості барвника, що застосовується, але зазвичай стрижня вистачає на накреслення чіткої і яскравої лінії довжиною до пів кілометра. Ми також пропонуємо купити перманентні маркери оптом в будь-якому місті України – це такий виріб, яким можна підписати дуже тонкі та дрібні деталі. Напис буде стійким до вигоряння та висихання і не змиється водою.

Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-2 днів, якщо перебуваєте в одному з наступних міст:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Сортування: