0
Каталог

Набори для малювання оптом в Україні

Сьогодні на прилавках канцелярських товарів можна зустріти широкий асортимент наборів для малювання, до складу яких можуть входити фарби, фломастери, олівці, пастель та багато іншого. Такі набори для дитячої творчості дозволять малюку не лише весело проводити час, а й корисно. Адже вченими доведено, що малювання позитивно впливає на розвиток дрібної моторики рук, фантазію тощо. Саме завдяки малюванню дитині набагато простіше пізнавати навколишній світ. Набір для малювання є відмінним варіантом як подарунок для дитини. Однак, щоб не розчаруватися у придбаному, варто враховувати такі критерії:

  • Вік малюка. Набір комплекту.
  • Якість матеріалу.
  • Практичність у використанні.

Як правило, більшість виробників вказує на пакованні рекомендований вік. Про те, з чого складається набір, можна також ознайомитись на пакованні. Якщо батьки бажають прищепити любов до малювання, то цілком достатньо набору з базовою комплектацією. Якщо дитина серйозно захоплюється художньою творчістю або навіть відвідує художню школу, то краще купити великий набір для малювання оптом з максимальною комплектацією. Всім учням «художки» рекомендують придбати набір для малювання у валізці оптом у двох примірниках, щоб один комплект був призначений для роботи на заняттях, інший – для домашньої творчості. При виборі набору для малювання також варто звернути увагу на натуральність та екологічний склад, адже більшість дітей любить все «куштувати на смак».

Із чого може складатися набір для малювання?

  1. Недорогі фломастери, олівці.
  2. Фарби (від акварельних до олійних).
  3. Пензлі, прості олівці різної твердості.
  4. Точилка для олівців.
  5. Ластик.
  6. Клячка.
  7. Інше.

Як раніше писали, набори для малювання класифікують за віком. Комплекти для маленьких мають пальчикові фарби, які відрізняються своїм натуральним складом. Такий варіант чудово підходить для художньої творчості у ванній кімнаті, наприклад.

У продажу також можна зустріти набори із простих олівців. Такі комплекти складаються з графітових олівців різної твердості, за допомогою яких можна надати малюнку фону або тіні. Як правило, в такі набори також додають спеціальний папір для малювання, канцелярський ніж для професійного заточування олівців, якісну гумку та інше.

Варто зазначити, що набір для малювання у валізі або з мольбертом оптом найчастіше купують для професійних занять у художніх школах.

Якщо ви хочете купити дитячі набори для малювання оптом у Києві, Харкові, Одесі (7 км) та в інших містах України, то ви на вірному шляху. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент якісних товарів для малювання за оптовими цінами.

Сортування: