0
Каталог

Скарбнички оптом в Україні

Приблизно з 6-7-річного віку у дитини з'являються перші гроші. Завдання батьків: прищепити дитині фінансову грамотність, навчити їх розумно витрачати і навчитися накопичувати. Є велика ймовірність, що свої перші гроші малюк витратить безрозсудно на якісь дурниці чи солодощі. Згодом прийде усвідомлення цінності грошам, і з'явиться бажання нагромадити пристойну суму грошей на щось солідне. Допомогти йому в цьому зможе скарбничка, в якій одночасно можна буде зберігати монети та паперові купюри.

Сьогодні у продажу можна зустріти широкий вибір дитячих скарбничок, де кожен різновид має свої переваги та недоліки. Розглянемо основні види:

  1. Класична скарбничка із кераміки. Такий виріб має привабливий зовнішній вигляд і зовні нагадує статуетку. Вона може стати справжньою родзинкою в кімнаті, якщо буде підібрана в стилі інтер'єру.
  2. Для хлопчика краще придбати скарбничку у вигляді машинки або супер-героя, а ось дівчаткам варто купити скарбничку у вигляді милої тварини або мультяшного героя.
  3. Скарбничка у вигляді кейсу, який закривається на ключ, дозволить виховати справжнього банкіра у майбутньому. Ключ від виробу буде лише у юного власника, що дозволить йому бути впевненим у недоторканності свого капіталу.

Не варто дарувати одну скарбничку на двох. Таке рішення буде неправильним і може спровокувати безліч розбіжностей між дітьми в майбутньому.

Варто зазначити, що сьогодні у продажу можна зустріти безліч цікавих скарбничок, у тому числі й електронні.

Електронні скарбнички для дітей можуть бути представлені у вигляді тварини, кейсу, банкомату або навіть сейфа. Однак зовнішній вигляд відіграє другорядну роль. Насамперед скарбничка захоплює вбудованим механізмом, який всмоктує всередину гроші за принципом банкомату. Іграшка може працювати на батареях або заряджатися через USB-шнур.

При виборі дитячої скарбнички фахівці рекомендують звернути увагу на таке:

  • Безпека. Виріб не повинен мати токсичних речовин у своєму складі, залишати сліди фарби на руках.
  • Повинен відповідати віку та статі малюка.
  • Вітається наявність спеціального отвіру, через який можна безпечно дістати гроші, не пошкоджуючи скарбнички.
  • Виготовлена з якісних та міцних матеріалів.

Якщо ви бажаєте купити скарбнички оптом недорого в Україні, то ви на вірному шляху. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент якісних скарбничок для дітей за оптовими цінами.

Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-2 днів, якщо перебуваєте в одному з наступних міст:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Сортування: