0
Каталог

ФОТОТОВАРИ оптом в Україні

У категорію «Фототовари оптом» у нашому інтернет-магазині входить численна кількість товарів: фоторамки, фотоальбоми, підставки під фотографії, спеціальний папір та багато іншого. При їхньому виборі насамперед варто віддавати перевагу товарам високої якості, адже тільки в такому разі можна бути впевненим, що вони прослужать довгі роки.

Переглядаючи старі фотографії, абсолютно кожна людина занурюється у спогади. Фотокартки, як і раніше, встановлюють на чільне місце, підбираючи відповідне оформлення фоторамки. Незважаючи на те, що останніми роками найбільшу популярність мають цифрові фоторамки, вироби в класичному виконанні, як і раніше, затребувані.

Фоторамка

При виборі фоторамки насамперед, на що слід звернути увагу, - формат та матеріал. У продажу можна зустріти фоторамки з дерева, пластику, металу, штучного та натурального каменю.

Фотопапір

Вибираючи папір для друку фотографій, варто враховувати його розмір, щільність, а також структуру поверхні чорнила, що приймає. Поверхня може бути матовою, глянсовою, мікропористою, дизайнерською, з гелевим шаром. Кожен різновид має свої переваги та недоліки, детально ознайомитись з якими можна в Інтернеті або у консультанта. Щоб отримати відбиток високої якості, варто вибирати папір та фарбу одного виробника.

Мультирамка

Фоторамка-колаж – це спеціальний пристрій , за допомогою якого можна демонструвати одночасно кілька фотографій. Виріб складається із спеціальних осередків різних розмірів та форм, у кількості від двох до кількох десятків штук.

Вибрати мультирамку досить складно, адже практично всі вони мають стильний та привабливий зовнішній вигляд. Підбираючи аксесуар варто враховувати тематику фотографій, інтер'єр приміщення та розмір.

Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-2 днів, якщо перебуваєте в одному з наступних міст:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Сортування:
Сховати фільтри ↓
  • Фотоальбоми
  • Фотопапір
  • Фоторамки