0
Каталог

Ручки кулькові оптом в Україні

Кулькова ручка – це виріб, який використовується для письма. Допомагає це робити стрижень - трубочка, яка заповнена пастоподібним чорнилом. Ще в минулому столітті ніхто й не міг здогадуватися, що в школах, будинках та на роботі люди будуть писати такими кульковими ручками, а не чорнильним металевим пером. Чорнильна паста, яка використовується в цьому виробі, відрізняється від чорнила, яке використовувалося раніше для письма. Вона зроблена на олійній основі, густіша і це допомагає їй не витікати з металевого стрижня. Винахід даного предмета для письма дуже полегшив життя тим людям, яким потрібно багато писати: працівникам організацій та підприємств, які ведуть якісь справи, студентам, школярам тощо. У нашому інтернет-магазині можна купити кулькові ручки оптом в будь-якому місті України - це вироби різних моделей, виробників, квітів, а корпус може бути зроблений з сучасних матеріалів.

Існують також стрижні, у яких рідке чорнило на водній основі, а також гелієві та біополімерні. Вони різняться за консистенцією та призначенням. Ручки з чорнилом на водній основі можуть писати на вертикальній поверхні, біополімерні – при низьких температурах повітря, а гелієві – буде забезпечений м'який лист та його яскравий колір. Багато фахівців вважають гелієві ручки різновидом ролерів, т.к. і в тих та інших виробах використовуються густе чорнило і маленька кулька в стрижні.

Купити кулькові ручки оптом у нашому інтернет-магазині

В даний час існує багато виробників подібних виробів, тому можна купити не тільки прості ручки для письма, але й елітні вироби, які можна застосувати як презент або подарунок. Багато з них упаковуються в оригінальні пластикові футляри або красиві картонні коробочки, на деяких можна зробити логотип компанії, наприклад, на виробах із металу. Тому це буде чудовий подарунок своїм співробітникам, клієнтам, партнерам з бізнесу чи друзям.

Дизайн корпусів ручок - це результат роботи багатьох дизайнерів, яким необхідно все передбачити, щоб цим предметом було зручно писати, і у нього був красивий корпус. Крім цього багато моделей виробів оснащуються спеціальними подушечками для пальців, які виготовляються із спеціального антибактеріального матеріалу. Загалом це чудовий інструмент для тих людей, для яких небайдужий рукописний лист.

Інтернет-магазин "Kancmir" пропонує купити ручки оптом в Україні. Ми пропонуємо низькі ціни, зручні способи оплати та швидку доставку по Києву, Харкову, Одесі та іншим містам.

Сортування: