0
Каталог

Крейда оптом в Україні

Крейда – це матеріал, який активно використовується у творчості, навчальних закладах, будівництві. До появи інтерактивних дощок та інших сучасних технологій, у кожній українській школі можна було зустріти класичні дошки з дерева, поверх яких писали крейдою. І до сьогодні в деяких навчальних закладах цей інвентар активно використовується. Для особистого користування багато батьків купують малюкам невеликі дошки, на яких можна малювати або щось писати крейдою.

Крейда - це природний продукт, поклади якого можна знайти практично в кожному куточку земної кулі. Видобуток осадової гірської породи здійснюється давно, що дозволило вченим знайти різне застосування.

Крейда для школи має повністю безпечний склад і попередньо обробляється, що дозволяє виключити ймовірність появи алергічних реакцій.

За візуальними характеристиками шкільну крейду можна розділити на:

  • Білу. Такий матеріал має стандартний склад та найчастіше використовується для написання тексту на дерев'яних дошках.
  • Кольорову. До складу такої крейди додано натуральний кольоровий пігмент. Як правило, кольоровою крейдою малюють на асфальті, папері або на домашніх дошках. Крейда для малювання може бути шматками та пресованою. Перший варіант має повністю натуральний склад і досить складно знайти у продажу.

У пресовану додають крейду, склеювальну речовину, барвники, розчин з парафіну. Більш практичним у використанні є пресована крейда, безпечною – шматками.

Шкільна крейда може також відрізнятися формою, і буває квадратною, круглою, шестигранною. Варто зазначити, що сьогодні у продажу можна зустріти воскову крейду, призначену для малювання на папері. Такий матеріал, на відміну класичного, не залишає слідів на руках, має насичений яскравий колір і може розчинятися у воді.

Якщо ви бажаєте купити крейду оптом недорого в Україні, то зайдіть у наш інтернет-магазин, вивчіть асортимент та зробіть замовлення.

Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-2 днів, якщо перебуваєте в одному з наступних міст:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Сортування: