0
Каталог

Грим оптом в Україні

Будь-який дитячий святковий захід можна зробити яскравішим і веселішим, якщо дитині та її гостям нанести дитячий макіяж або аквагрим.

Що являє собою аквагрим? Отже, аквагрим – це спеціальна техніка нанесення фарб на всі частини тіла, у тому числі й обличчя. Аквагримом також називають косметику, яка призначена для нанесення на дитячу шкіру.

Пропонуємо розглянути найпопулярніші та затребувані види косметики для дитячого макіяжу та аквагриму.

  1. Пресована. Такі косметичні засоби відрізняються тривалим терміном служби, зручні у використанні, мають яскраві та насичені кольори, а також легко змиваються зі шкіри. Для роботи з таким матеріалом варто попередньо змочити кисть у воді.
  2. Фарба-спрей. Такі засоби ідеальні для роботи з трафаретами та для фарбування поверхонь великих площ. Фарба економна у витраті, не тріскається, добре змивається.
  3. Рідка. Як правило, до складу таких косметичних засобів входить хна, завдяки чому зроблений малюнок здатний протриматися від 2 до 7 днів.
  4. Кремоподібна. Такі матеріали виготовляють на основі воску чи олії. Вони досить стійкі і мають широку палітру кольорів.
  5. Олівець. За допомогою такого виробу можна створити малюнок компактного розміру із застосуванням тонких ліній. Можна використовувати без кистей, води, спонжиків.

Рекомендації при нанесенні дитячого гриму:

  • Не рекомендується дітям віком менше 3 років.
  • Перед нанесенням косметики слід переконатися, що вона не викличе алергічну реакцію. Для цього невелику кількість необхідно нанести на руку або за вухо. Якщо через 5-10 хвилин почервоніння немає, можна приступати до нанесення макіяжу.
  • Якщо на шкірі є подряпини, рани, висипання, то наносити  грим категорично заборонено.
  • Перед нанесенням малюнка, шкіру варто заздалегідь знежирити.

При виборі фарб для аквагриму варто в першу чергу переконатися, що матеріал має безпечний склад, а також відповідні сертифікати якості.

Якщо ви бажаєте купити грим оптом недорого в Україні, то ви на правильному шляху. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент фарб та олівців для гриму за оптовими цінами.

Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-2 днів, якщо перебуваєте в одному з наступних міст:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Сортування: