0
Каталог

Олівці прості оптом в Україні

 Інструмент для письма або малювання, який складається з графітного або металевого грифеля, укладеного в дерев'яну або пластикову оболонку, називається олівцем. Цей предмет використовується для малювання, причому малюнок може бути, як розпочато, так і закінчено за його допомогою. Багато художників малюють лише графіті – це зображення предметів на папері за допомогою цього графічного предмета. Їм же можна зробити і попередні начерки, які в подальшому будуть малюватись якимись фарбами. Навіть серйозні та складні картини, літографії, гравюри, малюнки пером чи пензлем починаються саме з олівця. Він чудово поєднується з різними матеріалами для малювання та займає важливе місце у роботах. 

У нашому інтернет-магазині можна купити олівці оптом різних моделей, кольорів, зроблені з різних матеріалів тощо.

Зробити гарні малюнки за допомогою спеціальних олівців – легко та просто!

Більшість художників роблять гарні малюнки дешевими графічними виробами, якими зазвичай користуються у школах та якихось компаніях та установах. Але краще використовувати спеціальні моделі, які коштують трохи дорожче, але вони ідеально підходять для художників та креслярів. Їхній графіт дуже якісний, у ньому менше часток піску, який зазвичай може викликати подряпини на папері. Варто відзначити, що дерев'яна оболонка однорідніша за фактурою і тому нею зручніше користуватися. 

Ми пропонуємо купити прості олівці оптом в будь-якому місті України за низькими цінами та високою якістю. Причому ми можемо запропонувати ці предмети, які підходять для занять у школі та професійних художників. Для роботи кольором можна придбати акварельні олівці. Якщо зробити ними малюнок і пройти в деяких місцях пензлем з водою, можна отримати гарні акварельні ефекти.

Ступені твердості - важливі для отримання гарного та якісного малюнка

Існує 17 ступенів твердості цього предмета для малювання. Тому кожен школяр, а також початківець чи професійний художник зможе підібрати для себе якісний та відповідний олівець. Наприклад, для короткочасних замальовок використовується виріб з м'яким грифелем, для тривалих штудіювань використовується грифель середньої твердості. Досвід роботи з різними типами грифелів та моделей оболонок визначає вибір: використовувати механічні чи цангові вироби для малювання. У того й іншого виду виробу є свої переваги та недоліки

Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-2 днів, якщо перебуваєте в одному з наступних міст:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Сортування: