0
Каталог

Пальчикові фарби оптом в Україні

Малюкам, які тільки починають вивчати навколишній світ, але ще не вміють користуватися олівцями та пензликами, можна запропонувати помалювати руками, використавши для цього пальчикові фарби для дітей. Пальчикові фарби допомагають розвинути тактильні відчуття, а ті, у свою чергу, позитивно впливають на розвиток головного мозку та нервової системи в цілому.

Фарби для дітей віком до 1 року призначені для тих, хто ще не освоїв навички малювання. Тримати в руці кисть вони ще не вміють, як і виводити лінії та будь-які фігури. Але так як у цьому віці необхідно малюків всебічно розвивати, насамперед дитину варто навчити працювати з кольором, наносячи фарби на папір пальцем.

Для початкових занять цілком достатньо однієї банки пальчикових фарб і великого полотна паперу. Через деякий час колекцію кольорів можна збільшити, купивши ще пару баночок. Як правило, ємності з фарбами мають вузьку шийку, що дозволяє макнути в матеріал лише один палець. Для малювання долонькою фарби слід вилити в широку ємність. Щоб процес творчості був цікавішим і цікавішим, можна використовувати спеціальні губки, штампи з фігурами, трафарет.

Пальчикові фарби, призначені для дітей віком від 1 року, можна використовувати не тільки на чистому білому листі, а й у спеціальних забарвленнях, на картоні, склі, у ванній кімнаті і т.д.

Відмінною особливістю пальчикових фарб є їхній безпечний, натуральний склад, а також те, що вони чудово змиваються з усіх видів поверхонь, а також одягу.

Критерії вибору пальчикових фарб

  1. Враховувати вік дитини. Дітям віком до трьох років слід вибирати фарби, до складу яких входить харчовий компонент гіркого смаку. Якось скуштувавши фарби на смак, дитина більше не повторюватиме спроб.
  2. Ознайомитись із складом. Серед компонентів фарб не повинні бути небезпечні для здоров'я дитини речовини. Усі барвники мають бути харчовими.
  3. Кількість кольорів у наборі. Як правило, юному художнику-початківцю цілком достатньо набору з 4-6 фарб. Педіатри не рекомендують придбати фарби яскравих та неонових відтінків, оскільки вони можуть мати токсичний склад.
  4. Об'єм та форма ємностей з фарбами.
  5. Ознайомитись з інформацією про виробника та продукцію, яка, як правило, вказана на упаковці. Термін придатності, сертифікати якості тощо.

Купити пальчикові фарби оптом в Україні ви можете, скориставшись пропозицією нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних товарів для дитячої творчості за оптовими цінами. Доставка замовлень здійснюється по всій території України.

Ви отримаєте своє замовлення протягом 1-2 днів, якщо перебуваєте в одному з наступних міст:

Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів.

Сортування: