0
Каталог

М'які іграшки оптом в Україні

М’яка іграшка є одним з найкращих подарунків для дітей, незалежно від їхнього віку. Вироби не лише корисні для розвитку малюка, але і може стати його найліпшим другом.

Протягом декількох десятків років іграшки займають лідируючі позиції за популярністю серед товарів для дітей. І майже кожні батьки бажають придбати м’яку іграшку, яка буде відрізнятися високою якістю і безпекою.

Сьогодні на прилавках магазинів можна зустріти велмкий асортимент м’яких іграшок, але найбільш затребуваними є:

 • · Вироби у вигляді тварин, мультяшних героїв;
 • · З механізмами. Музикальні м’які іграшки оптом найбільш затребувані серед батьків зовсім маленьких крихіток.
 • · Інтерактивні іграшки.
 • · Брязкальця.
 • · Іграшки-подушки.

До вищевказаного асортименту також варто додати іграшки у вигляді книжок, кубиків тощо. Спеціалісти рекомендують при виборі іграшок для зовсім маленьких дітей віддавати переваги виробам без інтерактивних функцій, в іншому випадку фантазія і уява дитини буде гірше розвиватися.

В асортименті нашого інтернет-магазині також представлені новорічні м'які іграшки та іграшки для букетів за оптовими цінами.

Критерії вибору дитячої м’якої іграшки:

 1. 1. Розмір. Дітям, вік яких до 3 років, слід купувати вироби невеликого розміру, легкі. Маленькі м’які іграшки оптом, як правило, купують у якості подарунку на усю групу у дитячих садочках. Великі м’які іграшки оптом купуються на свята учням молодших класів.
 2. 2. Матеріал. Оскільки зовсім маленькі діти куштують усе на «смак», варто купувати іграшки з натуральних матеріалів. Найбільш оптимальними є фліс, бархат, льон, вовна, бавовна тощо. Плюшеві м’які іграшки все частіше купують для учениць старших класів.
 3. 3. Пошиття високої якості. Усі шви мають бути міцними і рівними, а деталі - надійно закріпленими.
 4. 4. Безпека. Іграшка має бути виготовлена з нетоксичного і гіпоалергенного матеріалу. Наявність стороннього запаху та їдких фарб неприпустимо!
 5. 5. Внутрішній наповнювач. Для дитячих іграшок оптимальним наповнювачам є поролон, , холофайбер, синтепог або кульки з пластику.
 6. 6. Довжина ворсу. Чим менша дитина, тим коротше маж бути ворс на м’якій іграшці.
 7. 7. Забарвлення. Занадто яскравий колір м’яких іграшок негативно впливає на дитячі психіку та зір. Спеціалісти рекомендують віддавати перевагу максимально натуральним тонам.

Якщо ви бажаєте купити м’які іграшки оптом у Києві, Харкові, Одесі (7 км) і в інших містах України , то ви на правильному шляху. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент іграшок за оптовими цінами.

Сортування: