0
Каталог

Шкільні товари оптом в Україні

Сортування:
Сховати фільтри ↓
  • Альбоми для акварелі, ескізами
  • Альбоми для малювання
  • Атласи та контурні карти
  • Віяла, кубики
  • Глобуси
  • Щоденники, щоденники Китай
  • Щоденники, щоденники Україна
  • Закладки для книг
  • Картон, кольоровий папір
  • Книги, прописи
  • Контейнери для їжі, води
  • Лампи дитячі настільні
  • Гумки
  • Лінійки
  • Крейда
  • Обкладинки для зошитів, щоденників, підручників
  • Папки дитячі
  • Пенали
  • Пластилін, моделін
  • Підставки для книг
  • Розклад уроків
  • Зошити для позакласних робіт
  • Зошити шкільні
  • Стругачки
  • Циркулі, готовальні
  • Зошит 24л клітинка "Фрукти" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 43260

    Ціна за шт: 8.64 грн

    Кіл-сть:
    138.24 грн
    Купити
    Зошит 24л клітинка "Фрукти" "Мрії збуваються" — легкий і зручний зошит для навчання та нотаток. Приє..
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.64 грн
  • Зошит 24л клітинка "Palace" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47942

    Ціна за шт: 8.64 грн

    Кіл-сть:
    138.24 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.64 грн
  • Зошит 24л клітинка "Фрукти" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47799

    Ціна за шт: 8.64 грн

    Кіл-сть:
    138.24 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.64 грн
  • Зошит 24л клітинка "Метелики" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 42514

    Ціна за шт: 8.64 грн

    Кіл-сть:
    138.24 грн
    Купити
    Зошит 24л клітинка "Метелики" "Мрії збуваються" — яскравий шкільний зошит із зображенням метеликів. ..
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.64 грн
  • Зошит 24л клітинка "Ukraine" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47983

    Ціна за шт: 8.64 грн

    Кіл-сть:
    138.24 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.64 грн
  • Зошит 24л клітинка "Фрукти" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 43070

    Ціна за шт: 8.64 грн

    Кіл-сть:
    138.24 грн
    Купити
    Зошит 24л клітинка "Фрукти" "Мрії збуваються" — стильний шкільний зошит із яскравими ілюстраціями. П..
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.64 грн
  • Зошит 24л лінія "Квіти "Мрії здійснюються"
    Код товару: 46460

    Ціна за шт: 8.64 грн

    Кіл-сть:
    138.24 грн
    Купити
    Зошит 24л лінія "Квіти" Мрії збуваються — зручний шкільний зошит для навчання, домашніх завдань, кон..
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.64 грн
  • Зошит 24л клітинка "Природа" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47903

    Ціна за шт: 8.64 грн

    Кіл-сть:
    138.24 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.64 грн
  • Зошит 24л клітинка "TRAVEL" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47299

    Ціна за шт: 8.64 грн

    Кіл-сть:
    138.24 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.64 грн
  • Наклейки для оцінок 15*10см (10л=1пачка)
    Код товару: 9403

    Ціна за шт: 8.69 грн

    Кіл-сть:
    8.69 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 2000 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.69 грн
  • Стругачка з контейнером Happy Bear
    Код товару: 33045

    Ціна за шт: 8.77 грн

    Кіл-сть:
    35.08 грн
    Купити
    Кольори в асортименті. В упаковці 12шт...
    В ящику - 2160 шт. В одній упаковці - 4 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.77 грн
  • Рахункові палички в п/е пакетику 50шт
    Код товару: 31517

    Ціна за шт: 8.85 грн

    Кіл-сть:
    17.7 грн
    Купити
    для навчання дітей рахунку..
    В ящику - 150 шт. В одній упаковці - 2 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.85 грн
  • Зошит 24л клітинка "Дикі тварини" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 43118

    Ціна за шт: 8.92 грн

    Кіл-сть:
    142.72 грн
    Купити
    Зошит 24л клітинка "Дикі тварини" "Мрії збуваються" — барвистий зошит із зображенням диких звірів. В..
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 8.92 грн
  • Стругачка з контейнером "Неон подвійна"
    Код товару: 31730

    Ціна за шт: 9.09 грн

    Кіл-сть:
    36.36 грн
    Купити
    Точилка з контейнером “Неон подвійна” — зручний інструмент для охайного заточування олівців різного ..
    В ящику - 1152 шт. В одній упаковці - 4 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 9.09 грн
  • Лінійка-неломайка 20см Flex кольорова
    Код товару: 38789

    Ціна за шт: 9.09 грн

    Кіл-сть:
    9.09 грн
    Купити
    гнеться, скручується, згинається і не ламається ..
    В ящику - 1440 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 9.09 грн
  • Тримач для крейди, пластик
    Код товару: 25597

    Ціна за шт: 9.09 грн

    Кіл-сть:
    9.09 грн
    Купити
    ..
  • Лінійка-неломайка 20см
    Код товару: 17078

    Ціна за шт: 9.09 грн

    Кіл-сть:
    9.09 грн
    Купити
    гнеться, скручується, згинається і не ламається..
    В ящику - 1440 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 9.09 грн
  • Плакат "Алфавіт УКРАЇНСЬКИЙ 45*60см, мелован.папір
    Код товару: 19301

    Ціна за шт: 9.13 грн

    Кіл-сть:
    9.13 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 100 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 9.13 грн
  • Транспортир-неломайка 10,5см
    Код товару: 38791

    Ціна за шт: 9.7 грн

    Кіл-сть:
    9.7 грн
    Купити
    гнеться, скручується, згинається і не ламається ..
  • Папка-конверт на кнопці А4+ 18мкм "Щасливі їжачки" 23,5*33см
    Код товару: 11438

    Ціна за шт: 9.7 грн

    Кіл-сть:
    116.4 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 600 шт. В одній упаковці - 12 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 9.70 грн
  • Трикутник-неломайка 15см
    Код товару: 38792

    Ціна за шт: 9.7 грн

    Кіл-сть:
    9.7 грн
    Купити
    Трикутник дерев'яний 16см. ..
  • Стругачка з контейнером DAIMARSE
    Код товару: 33127

    Ціна за шт: 9.79 грн

    Кіл-сть:
    117.48 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 1152 шт. В одній упаковці - 12 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 9.79 грн
  • Крейда 12шт "С"
    Код товару: 21209

    Ціна за шт: 10.57 грн

    Кіл-сть:
    31.71 грн
    Купити
    Крейда кольорова (12 шт., 6 кольорів) — яскравий набір для творчості. Підходить для малювання на ас..
    В ящику - 480 шт. В одній упаковці - 3 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.57 грн
  • Лінійка 30см "Геометрія"
    Код товару: 3028

    Ціна за шт: 10.64 грн

    Кіл-сть:
    10.64 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 1500 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.64 грн
  • Стругачка з контейнером "Ведмедик" POW
    Код товару: 33122

    Ціна за шт: 10.79 грн

    Кіл-сть:
    32.37 грн
    Купити
    Кольори в асортименті. В упаковці 12шт...
    В ящику - 1440 шт. В одній упаковці - 3 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.79 грн
  • Лінійка 30см алюмінієва
    Код товару: 3030

    Ціна за шт: 10.8 грн

    Кіл-сть:
    10.8 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 1200 шт. В одній упаковці - 1шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.80 грн
  • Чинка з щіточкою, гумкою - 3 в1 "Майнкрафт"
    Код товару: 47176

    Ціна за шт: 10.91 грн

    Кіл-сть:
    43.64 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 1152 шт. В одній упаковці - 4 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.91 грн
  • Чинка з щіточкою, гумкою - 3 в 1 "Стич"
    Код товару: 47177

    Ціна за шт: 10.91 грн

    Кіл-сть:
    43.64 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 1152 шт. В одній упаковці - 4 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.91 грн
  • Папка-конверт на кнопці А4+ 18мкм "Смаколики" 23,5*33см
    Код товару: 8539

    Ціна за шт: 10.91 грн

    Кіл-сть:
    130.92 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 720 шт. В одній упаковці - 12 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.91 грн
  • Папка-конверт на кнопці А4+ 18мкм "Котики" 23,5*33см
    Код товару: 28393

    Ціна за шт: 10.91 грн

    Кіл-сть:
    130.92 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 600 шт. В одній упаковці - 12 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.91 грн
  • Папка-конверт на кнопці А4+ "Дінозавр" 18мкм 23,5*33см
    Код товару: 45348

    Ціна за шт: 10.91 грн

    Кіл-сть:
    130.92 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 600 шт. В одній упаковці - 12 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.91 грн
  • Папка-конверт на кнопці А4+ 18мкм "Ведмедики" 23,5*33см
    Код товару: 45349

    Ціна за шт: 10.91 грн

    Кіл-сть:
    130.92 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 600 шт. В одній упаковці - 12 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.91 грн
  • Папка-конверт на кнопці А4+ 18мкм "Єдиноріг" 23,5*33см
    Код товару: 45350

    Ціна за шт: 10.91 грн

    Кіл-сть:
    130.92 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 720 шт. В одній упаковці - 12 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 10.91 грн
  • Стругачка з контейнером подвійна DAIMARSE
    Код товару: 17077

    Ціна за шт: 11.01 грн

    Кіл-сть:
    11.01 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 1152 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 11.01 грн
  • Форматна обкладинка №1 ПВХ для підручників 360*250мм (100шт/уп)
    Код товару: 3059

    Ціна за шт: 11.05 грн

    Кіл-сть:
    1105 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 1000 шт. В одній упаковці - 100 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 11.05 грн
  • Точилка подвійна з контейнером DAIMARSE
    Код товару: 33119

    Ціна за шт: 11.35 грн

    Кіл-сть:
    136.2 грн
    Купити
    Точилка подвійна з контейнером DAIMARSE — зручний аксесуар для школярів та офісних працівників. Має ..
    В ящику - 1152 шт. В одній упаковці - 12 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 11.35 грн
  • Лінійка-неломайка 30см
    Код товару: 23876

    Ціна за шт: 11.52 грн

    Кіл-сть:
    11.52 грн
    Купити
    гнеться, скручується, згинається і не ламається..
    В ящику - 1400 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 11.52 грн
  • Точилка з контейнером під 2 олівці DAIMARSE
    Код товару: 33092

    Ціна за шт: 11.61 грн

    Кіл-сть:
    11.61 грн
    Купити
    Кольори в асортименті. В упаковці 24шт...
    В ящику - 1152 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 11.61 грн
  • Зошит 36л клітинка "CITY" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47692

    Ціна за шт: 11.77 грн

    Кіл-сть:
    188.32 грн
    Купити
      ..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 11.77 грн
  • Зошит для нот А5 12л
    Код товару: 39672

    Ціна за шт: 11.8 грн

    Кіл-сть:
    11.8 грн
    Купити
    Зошит для нот А5, 12л — класичний нотний зошит із чіткими лінійками, ідеальний для уроків музики та ..
    В ящику - 200 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 11.80 грн
  • Зошит 36л клітинка "Extreme" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47788

    Ціна за шт: 11.82 грн

    Кіл-сть:
    189.12 грн
    Купити
      ..
    В ящику -256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 11.82 грн
  • Набір лінійок "Жираф" (4шт)
    Код товару: 30823

    Ціна за шт: 11.84 грн

    Кіл-сть:
    11.84 грн
    Купити
    ..
  • Зошит для нот А4 8л
    Код товару: 1794

    Ціна за шт: 11.86 грн

    Кіл-сть:
    59.3 грн
    Купити
    офсетний папір 70гр/м2, повнокольорова обкладинка...
    В ящику - 50 шт. В одній упаковці - 5 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 11.86 грн
  • Точилка з контейнером під 1 олівець з гумкою DAIMARSE
    Код товару: 18756

    Ціна за шт: 12 грн

    Кіл-сть:
    144 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 768 шт. В одній упаковці - 12 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.00 грн
  • Кольоровий папір А4 "Кольоровий дует" 7 аркушів (14 кольорів) крейдований, ТМ Тетрада
    Код товару: 40604

    Ціна за шт: 12 грн

    Кіл-сть:
    12 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 150 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.00 грн
  • Кольоровий папір А4 "Класік" 8 аркушів (6кол.+ Золото+Срібло) скоба, офсет 55 г/м2
    Код товару: 40603

    Ціна за шт: 12.12 грн

    Кіл-сть:
    12.12 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 200 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.12 грн
  • Тетрадь 36л клетка "Dog's life" "Мечты сбываются"
    Код товару: 47866

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Зошит 36л клітинка "UKRAINE" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 48036

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Зошит 36л лінія "Фрукти" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 43344

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    Зошит 36 л., лінія "Фрукти" серія "Мрії збуваються" — яскравий та позитивний зошит для школи, дому т..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Зошит 36л лінія "Міста" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47790

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    Тетрадь 36 л., линия "Города" серия "Мечты сбываются" — современная тетрадь с городскими пейзажами д..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Зошит 36л лінія "Modern City" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47868

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Зошит 36л клітинка "Flowers" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 43212

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    Зошит 36 л., клітинка "Flowers" серія "Мрії збуваються" — яскравий зошит з квітковим дизайном для ур..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Зошит 36л клітинка "Сноу бординг" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 43221

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    Зошит 36 л., клітинка "Сноубординг" серія "Мрії збуваються" — стильний зошит з динамічним дизайном д..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Зошит 36л лінія "Квіти" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 46600

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Зошит 36л клітинка "Природа" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47503

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Зошит 36л клітинка "Букет" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 42523

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    Зошит 36 л., клітинка "Букет" серія "Мрії збуваються" — кольоровий зошит з квітковим дизайном для но..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Зошит 36л клітинка "The best Summer" "Мрії здійснюються"
    Код товару: 47483

    Ціна за шт: 12.17 грн

    Кіл-сть:
    194.72 грн
    Купити
    Тетрадь 36 л., клетка "Travel" серия "Мечты сбываются" — тетрадь для заметок и уроков с мотивами пут..
    В ящику - 256 шт. В одній упаковці - 16 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.17 грн
  • Альбом А4 8л, 120г/м2, скоба з перфорацією, обл. 200г/м²
    Код товару: 32947

    Ціна за шт: 12.42 грн

    Кіл-сть:
    248.4 грн
    Купити
    Альбом для малювання A4 8 арк перфорація — практичний вибір для школи, творчості та щоденних занять...
    В ящику - 320 шт. В одній упаковці - 20 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.42 грн
  • Лінійка 40см дерев'яна
    Код товару: 3023

    Ціна за шт: 12.71 грн

    Кіл-сть:
    12.71 грн
    Купити
    "Шовкографія"...
    В ящику - 500 шт. В одній упаковці - 1 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.71 грн
  • Папка на кнопці А4 "Спортивні машини" 18мкр
    Код товару: 8840

    Ціна за шт: 12.73 грн

    Кіл-сть:
    152.76 грн
    Купити
    ..
    В ящику - 600 шт. В одній упаковці - 12 шт. Мін. замовлення - 1 упаковка.
    Ціна за 1 шт - 12.73 грн